MÖBLER / Bord / Soffbord 16033063
nr 1603 3063
Soffbord
Underrede i mässing, skiva i glas. Bredd: 105 cm. Djup: 105 cm. Höjd: 52 cm
Kondition: lättare bruksslitage och repor
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:25:57
300 kr